Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To event minęło.

Fakty i mity na temat rodzicielstwa – Opole

26 listopada 2018 / 10:00 - 12:00

Zapewne każdy rodzic zastanawia się, czy dobrze wychowuje swoje dziecko, czy właściwie reaguje w różnych sytuacjach i czy mógłby zrobić coś więcej. Niektórzy proces wychowania zostawiają na później, bo uważają że niemowlęciem można się jedynie opiekować i je pielęgnować…

Każdy z nas ma jakieś wyobrażenie na temat bycia mamą i tatą, każdy z nas ma również swoje wyobrażenie o dziecku, o relacji którą tworzymy. Nasze wyobrażenia, przekonania i oczekiwania nie są przypadkowe, również nasze postawy rodzicielskie nie są przypadkowe. Czy wiesz jakim rodzicem jesteś? Czy wiesz jakim chcesz być? Na szkoleniu sięgniemy po metody i narzędzia coachingowe, które pomogą w budowaniu siebie jako rodzica i relacji, która dodaje skrzydeł. Skrzydła będą potrzebne Twojemu dziecku również w przyszłości, ale to teraz ważą się losy tego, czy będzie je miało czy zostaną one podcięte.

Dzieci do szóstego roku życia bezkrytycznie przyjmują świat przedstawiony przez rodziców i wychowawców. Od Ciebie zależy co z tym zrobisz. Dlatego na szkoleniu będziemy zajmować się rodzicielstwem, faktami i mitami, które towarzyszą nam podczas opieki i wychowania. Będziemy szukać własnej definicji rodzicielstwa. Uczestnicy będą mieli możliwość przetestowania metod i technik coachingowych na sobie, po to by wzmacniać swoje kompetencje rodzicielskie i budować świadome rodzicielstwo.

O prowadzącym: mgr Joanna Tyburczyk, psycholog i coach, Prezes Zarządu Fundacji Inspirujących Pomysłów TANDEM, realizatorka programów profilaktycznych i warsztatów kompetencji rodzicielskich „Szkoła dla Rodziców i Wychowawców”.

Informacje i zapisy pod numerem telefonu 669 472410.

Liczba miejsc ograniczona.

Szczegóły

Data:
26 listopada 2018
Czas:
10:00 - 12:00
Wydarzenie Categories:
,

Miejsce

Zdrowa Rodzina
ul. Krapkowicka 10A
Opole, Polska