Program Indywidualizacji Opieki Okołoporodowej – wypełnij ankietę

BetkaRedakcja

Najczęściej nie lubimy, kiedy ktoś podejmuje decyzje za nas. Zdarzają się jednak sytuacje, kiedy nie potrafimy nazwać naszych potrzeb. Zaliczyć do nich można ciążę i poród, zwłaszcza pierwsze. Z tego powodu powstał Program Indywidualizacji Opieki Okołoporodowej.

Pomaga on określić indywidualne i niepowtarzalne predyspozycje i potrzeby dotyczące ciąży, porodu i połogu.
Uzyskane wyniki możecie przekazać położnej i lekarzowi. Można je także dołączyć do planu porodu. Pozwoli to na lepsze dostosowanie opieki do indywidualnych predyspozycji i potrzeb zarówno kobiety, jak i jej partnera.

Jak twierdzą kobiety, które wcześniej wypełniły ankietę:
„Jej wypełnienie zajmuje tylko chwilę, ale jej wyniki mogą zmienić na lepsze nie tylko okres ciąży i porodu, ale również wpłynąć na bardziej świadome i radosne macierzyństwo.”

Dlatego też, jeżeli właśnie oczekujecie narodzin dziecka lub też jesteście w okresie połogu, wypełnijcie ankietę i pomóżcie sobie i innych budować lepszą jakość opieki okołoporodowej.

Ankieta znajduje się pod tym linkiem: http://twojporod.zdrowarodzina.pl

Ankietę należy wydrukować i przekazać ją swojej położnej POZ. Osoby przystępujące do naszego projektu prosimy o wypełnienie deklaracji uczestnictwa i ankiety oraz dostarczenie nam dokumentów podczas pierwszego spotkania.