Zakończenie części działań związanych z rehabilitacją po porodzie i badaniami prenatalnymi

BetkaRedakcja

Od chwili rozpoczęcia naszego projektu z bezpłatnych badań, rehabilitacji, spotkań edukacyjnych, skorzystały tysiące kobiet i dzieci mieszkających w województwie opolskim. Każde z naszych działań, każda z usług jest ściśle określona co do zasady działania i liczby osób, które mogą z niej skorzystać.

A ponieważ projekt trwa już ponad 1,5 roku, część limitów na poszczególne usługi medyczne została wykorzystana.

Z tego też powodu panie mieszkające w obszarze południowym naszego województwa, czyli w powiatach głubczyckim, kędzierzyńsko-kozielskim, krapkowickim i strzeleckim, nie mają już możliwości korzystania z bezpłatnych badań prenatalnych w ramach projektu. W pozostałych obszarach, środkowym (powiaty m. Opole, opolski, nyski i prudnicki) i północnym (powiaty brzeski, kluczborski, namysłowski i oleski), wciąż jeszcze są wolne miejsca. Zachęcamy do zapisów pod numerem telefonu 531 411 612.

Zakończone zostały także działania w ramach cieszącej się dużą popularnością rehabilitacji kobiet po porodzie w obszarach środkowym (powiaty m. Opole, opolski, nyski i prudnicki) i północnym (powiaty brzeski, kluczborski, namysłowski i oleski). Spotkania te będą nadal organizowane w obszarze południowym. Więcej informacji pod numerem telefonu 577 999 037.

Wciąż jeszcze świadczymy usługi związane ze wsparciem rozwoju dziecka, które nie ukończyło 2 roku życia, organizujemy edukacyjne spotkania z położnymi dla kobiet oczekujących narodzin dziecka do 21. tygodnia ciąży, świadczymy usługi w ramach poradnictwa laktacyjnego oraz ponadstandardowej opieki położnej, a także prowadzimy bezpłatne warsztaty dla rodziców, na których możecie wspomóc swoje umiejętności rodzicielskie i nabyć zupełnie nowe kompetencje.